Real Estate Conference

  • Zastanawiasz się - jak wyglądają kulisy zarządzania jedną z największych warszawskich galerii handlowych?
  • Ciekawi Cię z - jakimi zadaniami musi na co dzień mierzyć się biuro dyrekcji centrum handlowego?
  • Chcesz się dowiedzieć - jakie trendy technologiczne panują obecnie w branży oraz jak wygląda cyfrowa wartość nieruchomości?
  • Zastanawia Cię - dlaczego zorientowanie na klienta jest kluczowe oraz na co zwraca uwagę klient kiedy ocenia usługę?

Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedzieliście twierdząco, to zapraszamy na 11. już edycję największej studenckiej konferencji poświęconej nieruchomościom komercyjnym w Polsce. Już w dniach 10-12 grudnia 2019 r. będziecie mieli okazję spotkać się z najlepszymi specjalistami pracującymi w branży nieruchomości oraz dowiedzieć się, jak w najbliższych latach będzie się zmieniał rynek nieruchomości komercyjnych.

Wszystkie te zagadnienia zostaną dokładnie przeanalizowane przez prelegentów z takich firm, jak: Globalworth, Unibail-Rodamco-Westfield, Colliers, Cushman&Wakefield i BNP Paribas, czyli największych i najbardziej uznanych graczy na rynku nieruchomości.

Oprócz samych prelekcji, dajemy Wam również okazję do sprawdzenia się podczas praktycznych warsztatów , które odbędą się w siedzibach naszych partnerów zlokalizowanych w najnowocześniejszych biurowcach Warszawy.