O nas

Home O nas

O nas

Działamy w Katedrze Miasta Innowacyjnego jako jedyna w Szkole Głównej Handlowej organizacja naukowa związana z tematyką nieruchomości. Stale współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami na rynku nieruchomości, do których należą m.in. Cushman&Wakefield, BNP Paribas Real Estate, Colliers International Poland, CBRE, JLL, Skanska, Globalworth, Unibail Rodamco, BBI Development. Organizujemy konferencje, spotkania ze specjalistami z branży oraz viewingi najciekawszych warszawskich budynków.

Do naszych flagowych projektów należą:

  • REC (Real Estate Conference) podczas której omawiane są najciekawsze aspekty branży nieruchomości. Całe wydarzenie składa się z konferencji w siedzibach partnerów lub w SGH oraz z viewingów inwestycji firm współpracujących z nami.
  • RECD (Real Estate Case Day) to wydarzenie w czasie którego możliwe jest pozyskanie praktycznej wiedzy o nieruchomościach za pomocą warsztatów złożonych z case study przeprowadzanych przez ekspertów pracujących w największych firmach w branży.
  • REA (Real Estate Academy) to darmowy kurs poświęcony inwestowaniu odbywający się przez dwa dni co tydzień przez cały listopad.
  • RECX (Real Estate Career Expo) czyli targi pracy w branży nieruchomości.

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę na temat inwestowania w nieruchomości komercyjne bądź mieszkaniowe?

Posłuchać wykładów prowadzonych przez najlepszych specjalistów w branży nieruchomości w Polsce?

Dołącz do nas i poszerzaj swoją wiedzę